P.U. EDMAR-SECURITY Grzegorz Tissler
       ul. Mostowa 14  80-778 Gdańsk
       NIP: 593-153-47-81, REGON: 220267922
       tel.:
058 305 44 38
       e-mail: ochrona@edmar-security.com
       http:// www.edmar-security.com


KORZYŚCI DLA FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH

Podejmując współprace z naszą firmą macie państwo możliwość osiągnięcia wielu korzyści dla swojej firmy. W procesie zmian oraz reform gospodarczych często stanowiących skomplikowany proces. Współpraca z naszą firmą daje Państwu możliwość przekazania pracowników na moc porozumienia pomiędzy zakładami a w konsekwencji:

  -bezkonfliktowe zmniejszenie stanu zatrudnienia,

   -redukcje pracowników administracji obsługujących przekazanych pracowników lub obciążenie ich z części obowiązków co pozwoli na efektywniejsze działanie w pozostałym zakresie obowiązków,

   -odstąpienie od obowiązku zaopatrywania pracowników w niezbędny sprzęt i środki do pracy

   -powiązanie usług ochrony mienia, ochrony imprez masowych, konwojowania wartości pieniężnych, usług porządkowych przez jeden podmiot w kompleksową usługę stwarza dodatkowe zabezpieczenie  powierzonego majątku.


Dajemy Państwu gwarancje świadczonych usług.

Dzięki doświadczeniu i fachowości naszej kadry kierowniczej i stosowaniu nowoczesnych form sprawowania usługi komfort pracy państwa firmy pozostanie na równie wysokim poziomie a ambicją naszą jest jego podniesienie. Na życzenie państwa jesteśmy gotowi wprowadzić państwa dotychczasowych pracowników po weryfikacji ich umiejętności w szereg naszych pracowników na państwa obiekcie.

 

Spełniamy każde życzenie kontrahenta związane z powierzonymi nam usługami.